0

Hakkımızda

Parkkaron markası, Parkörme San. Ve Tic. Ltd. Şti ünvanlı şirketimizin patentli markasıdır. Firmamız 30 yıl önce kurulmuş olup gerek Yurtiçi gerek Yurtdışı Toptan satış pazarlarına kadın giyim sektöründe Toptan satış hizmeti vermektedir. Şirketimiz 30 yıllık bu maratonda 2 farklı markayla hizmet vermiş ve sonrasında sadece Parkkaron markasıyla 5 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir. Karon her geçen gün dünya pazarlarında hedeflediği Pazar payını ulaşmış ve yeni hedeflerine ulaşmak için emin adımlarla bu yolculuğa devam etmektedir. Firmamızın bu süreçteki sağladığı başarı, üretim adetlerindeki artış sebebiyle her geçen gün yeni istihdamlar sağlamamıza vesile olmaktadır. Bu özveri ve gayretle Dünyanın dört bir yanına hizmet götürürken ülke ekonomimize sağladığımız katkı bizleri işimizi yaparken ayrıca motive etmektedir. Özgün moda anlayışıyla Dünya trendlerini ve 30 yıldır edindiğimiz tecrübemizin harmanlanması sonucunda, Parkkaron aranılan bir marka haline gelmiştir.

 

8000 m2 kapalı kullanım alanı güçlü kadrosu ve teknik altyapısıyla Dünya standartlarını yakalayan firmamız, küresel değişmeleri yakından takip etmektedir. Dünya Hazır Giyim sektörüyle alakalı bütün gelişmeleri yakından takip eden firmamız bu vesileyle dünya standartlarına entegre olmuştur. hizmet kalitesini en üst seviyeye getirmiştir.

 

Hedef kitlemiz modayı takip eden kalite standartlarına dikkat eden trend ürün grubunu yakalayabilmiş gençler ve kendini genç hisseden kadınlardır.